KINAMA

19.11.2017 Pazar Günü Kayhan Kaynak Kardeşler stadında oynanan Akkapıspor - Kiremithanespor Süper Amatör Müsabakasında dernek üyemiz ve Bölgesel Hakemimiz Doğukan YILDIRIM’a yönelik Akkapısporlu oyuncu tarafından fiili saldırı gerçekleştirilmiştir. 

Kayhan Kaynak Kardeşler Stadında oynanan  Akkapıspor - Kiremithanespor Süper Amatör Müsabakasında Akkapıspor oyuncusunun üyemiz Doğukan YILDIRIM'a yapmış olduğu bu kabul edilemez saldırıyı nefretle ve şiddetle kınıyor ve üyemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

 Başta Türk Futbol Hakem Camiası olmak üzere Türk futboluna emek verenleri rahatsız eden bu olayların son bulmasını diliyoruz. Türk futboluna ve Adana futboluna gönül verenlerin ortak amacı Fair-Play, sportmenlik, centilmenlik ve dostluğun ön planda olduğu müsabakaların oynanmasını sağlamaktır. Beklentimiz müsabakaların sporun ruhuna yakışmayan olaylar sebebiyle yarım kalması değil, futbolun seyir zevki içinde tamamlanmasıdır. Bu amaçla, sporun ruhuna ve futbolun seyir zevkine darbe vuran bu ve benzeri olayların son bulmasını istiyoruz.

Futbolun sadece bir oyun olduğunu, amacı futbol oynamak olmayan kişilerin bu güzide camiadan uzaklaştırılması için elimizden gelenin yapılacağını, hakemlerimizin hukuki haklarının sonuna kadar takipçisi olunacağının bilinmesini kamuoyuna saygıyla sunarız.

   TFFHGD ADANA ŞUBESİ

   
ata7.jpg
   

Ziyaretçi Girişi  

   

65 ziyaretçi ve 2 üye çevrimiçi

  • a.kadirbuldu
  • Mauriceremia
   
© Alkan PARSAK